Admitere la Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării

UBB Radio

Image result for facultatea de stiinte politice administrative si ale comunicarii

Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării din cadrul Universității Babeș-Bolyai organizează concursul de admitere pentru unul dintre cele șase programe de studiu nivel licență și douăzeci și una de programe nivel master, în perioada 15-21 iulie.

Pentru detalii despre programele de studii ale FSPAC, pot fi vizitate site-urile Departamentelor de Administrație PublicăComunicare, Relații Publice și PublicitateJurnalismȘtiințe Politice și Public Health.

Pentru informații complete referitoare la admitere se poate consulta site-ul FSPAC.