PD-L a votat la FSEGA

UBB Radio

PD-L la votO parte din membrii PD-L au votat la ora 11.30 la secția de la Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerii (FSEGA) din cadrul Universității Babeș-Bolyai.

“Am votat pentru un preşedinte care a avut grijă de Ardeal, pentru continuarea proiectelor Clujului. Am votat preşedintele care va aduce clujenilor liniştea de care au nevoie”, a declarat primarul Sorin Apostu.

Adrian Gurzau, deputat PDL a afirmat, la ieșirea din secția de votare: „Am votat deștept, am votat pentru poporul român, pentru continuarea proiectelor municipiului Cluj-Napoca, am votat împotriva mogulilor, am votat așa cum ar vota orice om liber”.

La acea oră, la secția specială din cadrul FSEGA, se stătea la coadă minimum 15 minute pentru a vota.

Delia Marinescu

Foto: Alina Mihuț