Studenții din Cluj-Napoca pot învăța gratuit să danseze

Divertisment

Pasiunea pentru dans îi aduce împreună pe începători și avansați, astăzi și mâine, la Transilvania Dance Center.

Transilvania Dance Center organizează pentru clujeni un eveniment la care ei pot să învețe de la profesioniști diferite  tipuri de dansuri.

Instructori renumiți de hip-hop, salsa, zumba și multe alte stiluri de dans vor oferi  ocazia celor interesați să se simtă ca niște dansatori cu experiență. Tot în cadrul evenimentului, clujenii pot câștiga abonamente cu intrări nelimitate, precum și tricouri și brelocuri personalizate T-Dance Student.

Cursurile vor dura de dimineață până seara și vor avea loc la sediul din Complexul Comerical Central, etajul 3. Pentru studenți  intrarea este gratuită  iar pentru ceilalți este de 20 ron/zi.

Mihai Cistelican