BT aduce „Antreprenori pe scenă” la UBB

Educaţie Eveniment

Banca Transilvania organizează miercuri, 9 mai, de la ora 9.00, evenimentul “Antreprenori pe scenă”, dedicat studenților de la UBB. Evenimentul va avea loc în Aula Magna, la Facultatea de Știinte Economice și Gestionarea Afacerii (FSEGA).

În deschiderea evenimentului vor fi prezenți Acad. Prof. Univ. Dr. Ioan Aurel Pop – Rector, Universitatea Babeș-Bolyai și Prof.Univ. Dr. Vasile Pușcaș– Membru al Consiliului de Administrație BT. Alți invitați: Andrei Poștoacă – fondator și CEO Clintelica și Moderator: Tiberiu Moisă– Director Executiv Clienți Corporativi & IMM Banca Transilvania.

Participarea este gratuită pentru studenții UBB, însă necesită înscriere în prealabil, pe siteul http://www.btclub.ro/ubb/ sau www.bancatransilvania.ro/ubb.

Conferința este organizată cu sprijinul UBB.

Mădălina Vîtcă