Cu ocazia celei de-a VI-a ediții a Zilelor Clujului, strada Mihail Kogalniceanu găzduiește și în acest an Târgul Meșterilor Populari Clujeni. Târgul este deschis până mâine, 22 mai, la ora 22:00.
– Laura Revnic / Sursa fotografiilor: Laura Revnic
leave a reply
related posts
Din oraş
Doi studenți de la Departamentul de Jurnalism al FSPAC au inițiat campania caritabilă ,,Fă ghiozdanul unui copil”
Spitalul Polaris Medical a semnat contractul de colaborare cu Consiliul Județean Cluj-Napoca. Devine o extensie a spitalului Clinic de Boli Infecțioase, în lupta cu Covid-19