Astăzi la Buzz: Google relevă secretele armatei SUA iar tehnologia 3D va fi înlocuită

Programe UBB Radio UBB Radio

În această seară, de la ora 19:00 la emisiunea Buzz, Andrei și  Ovidiu vor discuta despre imaginile prin Satelit ale site-ului Google care relevă secretele armatei Statelor Unite ale Americii, dar şi despre tehnologia 3D care va fi înlocuită cu una mai avansată.

La Buzz discutăm despre camera video care reuşeşte să filmeze cu viteza luminii, dar şi despre noul serviciu de consiliere Facebook pentru cei care au tentative de suicid.

Vă invităm să ne ascultați azi, de la ora 19:00, pentru o oră de informații proaspete din new media, la UBB Radio.