„Letters for smiles” este un atelier care a fost organizat în 10 noiembrie 2016, în cadrul căruia cei prezenți au realizat scrisori și felicitări handmade de Crăciun pentru vârstnicii din...
„Letters for smiles” este un atelier care a fost organizat în 10 noiembrie 2016, în cadrul căruia cei prezenți au realizat scrisori și felicitări handmade de Crăciun pentru vârstnicii din...
Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării din Cluj-Napoca a avut joi, 10 noiembrie, un invitat special în cadrul unui eveniment pe care l-a găzduit. Alina Ceușan, fostă studentă...