PENINSULA: S-au pus în vânzare biletele

Eveniment Peninsula 2011

Biletele pentru cea de a IX-a ediţie a Festivalului Peninsula pot fi achiziţionate începând din 15 iunie din reţeaua Eventim sau pe www.eventim.ro, iar preţurile rămân aceleaşi ca anul trecut anunţă organizatori.

În perioada 15 iunie – 15 iulie prin programul Early Bird Promotion peninsulari plătesc pentru 4 zile de festival 179 de lei. Între 16 iulie şi 24 august preţul unui abonament va fi de 199 de lei, iar achiziţionat la faţa locului acesta are valoarea de 240 de lei.

Biletele de o zi pot fi cumpărate, şi ele, la preţul promoţional de 80 de lei în perioada 15 iunie – 24 august (ora 12), iar la faţa locului un tichet va costa 100 de lei!

Elevii care anul acesta participă la examenul de Bacalaureat – şi pot dovedi acest lucru cu actul de identitate şi carnetul de elev – vor putea cumpăra abonamentul  Peninsula la doar 159 de lei, în perioada 15 iunie – 15 iulie! Posesorii de STUDCARD pot obţine până pe 19 august abonamentul Tuborg Green Fest Peninsula la preţul de 169 de lei.

Tuborg Green Fest Peninsula are loc la Târgu Mureş între  25-28 august lângă Complexul de Agrement Weekend!

Cătălin Nunu

foto: peninsula.ro