Libri emite carduri gratuite de fidelitate pentru studenţi

Educaţie UBB Radio

Campania “Cardul de Fidelitate Student Babeş Bolyai” este în plină desfăşurare. Parteneriatul dintre libraria Libri şi Universitatea Babeş Bolyai oferă studenţilor care se înscriu carduri gratuite de fidelitate.

Înscrierile se fac prin completarea unui formular în cadrul facultăţilor sau a librăriei.

Managerul librariei Libri din Cluj-Napoca, Palffy Reka, spune că “Pentru orice carte înafară de cele care sunt la preţ redus şi se află deja în promoţie. Cardul de fidelitate este oferit studenţilor Universităţii Babeş Bolyai şi cei care au legitimaţie de orice tip şi o prezintă poate să primească acest card de fidelitate. Reducerile încep de la 5 la sută, al doilea nivel este de 7 la sută, cel de maxim este 10 la sută.”

Momentan au fost eliberate 20 de carduri de fidelitate pentru studenţi.

Cardurile sunt eliberate gratuit până pe 31 martie. După incheierea campaniei cei care doresc să intre în posesia cardurilor de fidelitate trebuie să achite suma de 10 lei.

Ramona Arotăriţei