AUDIO | Hyper Kitsch College Party

Din oraş

Cel mai tare party a revenit în a doua sa versiune, astfel că joi, 26 octombrie a avut loc Balul Bobocilor UBB care a avut o temă ce i-a îndemnat pe studenți să își lase acasă hainele  incomode și să se îmbrace cu haine pe care nu credeau că le vor purta vreodată.

Organizatorii și-au propus să aduca aminte studenților de hiturile anilor 2000 de mult uitate și să se distreze așa cum nu s-au mai distrat niciodată. Ținutele cât mai sclipitoare și cât mai amuzante au fost foarte bine venite, iar studenții nu s-au sfiit să se surprindă unii pe alți.

Cei care au ratat acest party nu au de ce să își facă griji, petrecerea va continua și anul viitor universitar.

– Realizat de Adelina Haba / Sursa fotogafiei: euphoriamusichale.ro