Agenda de divertisment (12-19 martie)

După cum bine v-ați dat seama dorim să vă răsfățăm cu mici tips-uri în legătură cu evenimentele interesante din cetatea Transilvaniei. Totodată vrem să vă scutim de efortul de a analiza fiecare site de evenimente în parte.

Luni 12.03.2012

  • Marius Georgescu “Solide Vedice” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Objet – Zsolt Berszan, Fabrica de Pensule, 10:00
  • Expoziția „Arhetipare” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Expoziția „Libertate în labirint” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Lunea de bere – Le General, 16:00
  • Start your week – Ce? Pub, 18:00
  • Milogna de Havana – Havana, 21:00
  • Warm-up Party – Janis Club, 21:00
  • Retro Night Fever – Obsession the Club, 22:00
  • Kiss this party – After Eight, 22:00
  • Student Party – Janis La Stuf, 22:00
  • Sara fetelor – Janis Club, 23:00
  • John Carter(film)Premieră – Cinema City 13:40, 16:20, 19:00, 21:40 sau Cineplex Odeon 17:45, 20:15, 21:30
  • Wanderlust(film)Premieră – Cinema City 14:10, 16:10, 18:20, 20:20, 22:20 sau Cineplex Odeon 16:00, 18:00, 20:00

Marți 13.03.2012

  • Patimă și viciu, artă și fum – Biblioteca Centrală Universitară, 08:00
  • Studentship – Cluj, 10:00
  • Mojito Night – Ce ? Pub, 19 :00
  • Ochi Negri(film) – Cinema Victoria, 20:00
  • Domnișoara Julie – Teatrul Maghiar de Stat, 20:00
  • Warm-up Party  – Janis Club, 21:00
  • Karaoke cu MC- Janis la Stuf, 22:00
  • Singles Party – After Eight, 22:00
  • Student Night – Club Seven, 22:00
  • Colour Styles Party – Club the One, 22:00
  • Student Party – Bermuda’s Club, 22:00
  • Școala de Folk – Janis la Stuf, 22:00
  • Girls night out – Phi 18 Club, 22:00
  • God is an astronaut – Boiler Club, 23:00
  • Sară studențască – Janis Club, 23:00
  • Marius Georgescu “Solide Vedice” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Objet – Zsolt Berszan, Fabrica de Pensule, 10:00
  • Expoziția „Libertate în labirint” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Expoziția „Arhetipare” – Muzeul Național de Artă, 10:00

Miercuri 14.03.2012

  • Patimă și viciu, artă și fum – Biblioteca Centrală Universitară, 08:00
  • Studentship – Cluj, 10:00
  • ConmobExpo Transilvania, 10:00
  • Expoziția “Modern Talking”  – Muzeul Național de artă, 10:00
  • Iubire persamă(film) – Cinema Victoria, 15:00, 17:30
  • Micimackó – Teatrul de păpuși Puck, 18:00
  • Conul Leonida faţă cu reacţiunea – Teatrul Național, 19:00
  • Documentarul de miercuri(film) – Cinema Victoria, 20:00
  • Jazz live – Casa Tauffer, 20 :30
  • The Mood Quartet – Janis Cultural Cafe, 21:00
  • Warm-up Party – Janis Club, 21:00
  • Seara românească / S’ară maramureșană – The King by 2 minute, 21:00
  • How to mix a drink – Ce? Pub, 21:00
  • Moka Party – Ring Club, 22:00
  • Maximilian – Ring Club, 22:00
  • Concert Grimus – My Way Club, 22:00
  • Karaoke Live – Havana, 22:00
  • Petrecerea Brăţărilor – After Eight, 22:00
  • Karaoke Night – Club Seven, 22:00
  • Magyar Party – Janis Club, 23:00
  • The Woman In Black(film), Avanpremieră – Cinema City 20:40 sau Cineplex Odeon 19:45
  • Expoziția „Libertate în labirint” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Marius Georgescu “Solide Vedice” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Objet – Zsolt Berszan, Fabrica de Pensule, 10:00
  • Expoziția „Arhetipare” – Muzeul Național de Artă, 10:00

Joi 15.03.2012

  • Patimă și viciu, artă și fum – Biblioteca Centrală Universitară, 08:00
  • ProVino – Grand Hotel Napoca, 10:00
  • ConmobExpo Transilvania, 10:00
  • Expoziția “Modern Talking”  – Muzeul Național de artă, 10:00
  • After Bank Party – My Way Club, 18:00
  • Călătorie în jurul lumii în 1001 povești – Teatrul de păpuși Puck, 18:00
  • Hidden Night –Ce? Pub, 19:00
  • Cinemateca Tiff – Cinema Victoria, 20:00
  • Moartea unui comis voiajor – Teatrul Maghiar de Stat, 20:00
  • Viața peștilor – Cinema Victoria, 20:00
  • Jazz Live – Casa Tauffer, 20:30
  • Jazz Flavors with Aria Blues – Elements Cocktail Bar, 21:00
  • Jazz Evening Elena Mîndru Quintet – L’atelier Café,21:00
  • Seara de romanțe – Janis Cultural Cafe, 21:00
  • Teatru de club – Diesel Club, 21:00
  •  Live Music & Dance – Havana,22:00
  • Warm-up Party – Janis Club, 21:00
  • Guess Who & Grasu XXL – Obsession the Club, 22:00
  • Student Party & Karaoke – Club Phenomeno, 22:00
  • Ad Hoc Irish Tour – My Way Club, 22:00
  • KaraROCKe – Hard Club, 22:00
  • Retro Party – After Eight, 22:00
  • Concert Hara – Euphoria Music Hall, 22:00
  • Mirror, Mirror(film), Premieră – Cinema City 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, 21:50 sau Cineplex Odeon 20:30
  • Expoziția „Arhetipare” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Objet – Zsolt Berszan, Fabrica de Pensule, 10:00
  • Expoziția „Libertate în labirint” – Muzeul Național de Artă, 10:00

Vineri 16.03.2012

  • Patimă și viciu, artă și fum – Biblioteca Centrală Universitară, 08:00
  • ProVino – Grand Hotel Napoca, 10:00
  • ConmobExpo Transilvania, 10:00
  • Stream Fest – Irish&Music Pub, 18:00
  • Anotimpurile – Opera Națională Română, 18:30
  • Dundo Maroje – Teatrul Maghiar de Stat, 19:00
  • Urban Cocktails Night – Ce ? Pub, 19:00
  • Concert Simfonic – Casa de Cultură a Studenților, 19:00
  • Cerere în căsătorie – Teatrul Național, 19:00
  • Jazz Live – Casa Tauffer, 20:30
  • Karaoke & Cover Party – My Way Club, 22:00
  • Ladies Night – After Eight, 22:00
  • Salsa night – Havana, 22:00
  • Cover Party – Phenomeno Club, 22:00
  • Karaoke – Fabrica de Bere Ursus, 22:00
  • Special Night – Club Toskana, 22:00
  • Concert Niște Băieți – Euphoria Music Hall, 22:00
  • Bling Bling Night – Phi 18 Club, 22:00
  • James Zabiela – Obsession the Club, 22:00
  • Valentino Kanzyani / Margaret Dygas – Midi club, 23:00
  • Expoziția „Arhetipare” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Objet – Zsolt Berszan, Fabrica de Pensule, 10:00
  • Marius Georgescu “Solide Vedice” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Expoziția „Libertate în labirint” – Muzeul Național de Artă, 10:00

 

Sâmbătă 17.03.2012

  • Patimă și viciu, artă și fum – Biblioteca Centrală Universitară, 08:00
  • ProVino – Grand Hotel Napoca, 10:00
  • ConmobExpo Transilvania, 10:00
  • Csipike – Teatrul de păpuși Puck, 11 :00
  • Flautul fermecat (Die Zauberflote) – Opera Națională Română, 11:00
  • Warm-up Party – Janis Club, 21:00
  • Concert Natif – Gambrinus Pub, 21:00
  • Deepside Deejays – Toskana Club, 22:00
  • Elements Menu Release Party – Elements Cocktail Bar, 22:00
  • Partydul Kiss FM – After Eight, 22:00
  • Concert Șuie Paparude – Euphoria Music Hall, 22:00
  • Magique Night – Obsession the Club, 22:00
  • Party Zone – Toskana Club, 22:00
  • My Way Party! “Goldies, but not just oldies”! – My Way Club, 22:00
  • Saturday Night Party – CafeNoar, 22:00
  • Saturday Night Fever – After Eight, 22:00
  • Rock Show Night – Hard Club, 22:00
  • It’s Ce? Saturday Night – Ce? Pub, 22:00
  • Retro Party – Phenomeno Club, 22:00
  • Erb N Dub – Midi Club, 22:00
  • Marius Georgescu “Solide Vedice” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Expoziția „Arhetipare” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Expoziția „Libertate în labirint” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Objet – Zsolt Berszan, Fabrica de Pensule, 10:00

Duminică 18.03.2012

  • Patimă și viciu, artă și fum – Biblioteca Centrală Universitară, 08:00
  • ConmobExpo Transilvania, 10:00
  • ProVino – Grand Hotel Napoca, 10:00
  • Stan Pățitu  – Teatru de păpuși Puck, 11:00 și 12:30
  • Sărută-mă – Teatrul Național, 19:00
  • Acoustic Sunday – Hard Club, 21:00
  • Warm-up Party – Janis Club, 21:00
  • Marius Georgescu “Solide Vedice” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Objet – Zsolt Berszan, Fabrica de Pensule, 10:00
  • Expoziția „Libertate în labirint” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Expoziția „Arhetipare” – Muzeul Național de Artă, 10:00

Luni 19.03.2012

  • Patimă și viciu, artă și fum – Biblioteca Centrală Universitară, 08:00
  • Expoziția „Arhetipare” – Muzeul Național de Artă, 10:00
  • Lunea de bere – Le general, 16:00
  • Start your week – Ce ? Pub, 18:00
  • Milogna de Havana – Havana, 21:00
  • Warm-up Party – Janis Club, 21:00
  • Kiss this Party – After Eight, 22:00
  • Student Party – Janis la Stuf, 22:00
  • Retro Night Fever – Obsession the Club, 22:00
  • Sara Fetelor – Janis Club, 23:00
  • Objet – Zsolt Berszan, Fabrica de Pensule, 10:00

__________________

Ruxandra Pătrașcu Maian

Distribuie articolul!