Startup Fest vine la Cluj-Napoca!

Din oraş

Startup Fest, evenimentul de instruire antreprenorială universitară dedicat studenţilor, realizat de Fundația Post-Privatizare, vine la Cluj pe data de 14 octombrie . După un debut care a avut loc în Bucureşti  în luna martie, cei doi mentori ai evenimentului: Doug Richard și Marius Ghenea ajung şi la Cluj.

Datorită numărului mare de studenţi  care au luat parte la cursurile din Bucureşti, Doug Richard si Marius Ghenea  aşteaptă alţi tineri dornici să abordeze teme legate de antreprenoriat, avantajele şi dezavantajele lucrului pe cont propriu, tips & tricks, dar şi cum să îşi pot transforma ideile în afaceri solide.

Timp de trei ore, cei prezenţi vor avea ocazia să afle direct de la Doug Richard si Marius Ghenea cum au reuşit în afaceri şi cum pot călca pe urmele lor.

Evenimentul va avea loc la Hotel City Plaza din Cluj-Napoca în sala Ballroom, de la ora 17:30.

Participarea este gratuită pentru cei care vor sa ia parte la eveniment, în limita locurilor disponibile, prin completarea formularului de inscriere!

Andreea Stăicuț

Foto: startupfest.ro