Lotul fotbaliştilor de la Universitatea Cluj prezent în Piaţa Unirii din Cluj-Napoca

Din oraş Sport

Întregul lot de  jucători vine în Piaţa Unirii din Cluj-Napoca, azi, 14 iulie, la ora 20:00 pentru a lua girul suporterilor. În acest timp, jucătorii vor sta de vorbă cu susţinătorii, vor acorda autografe şi vor face fotografii alături de susţinătorii lor.

La eveniment vor fi prezenţi oficiali ai clubului, dar şi reprezentanţi ai administraţie locale. De asemenea, vor fi acordate premii de încurajare pentru juniori, pentru cel mai bun jucător al sezonului, dar şi pentru fair play.

“Vă aşteptăm pe toţi în Piaţa Unirii, pe data de 14 iulie, la ora 20,00 să facem prezentarea lotului împreună. O să fie o sărbătoare. Haide U!”, precizează mijlocaşul Gabi Boştină într-un comunicat de presă.

Invitaţii la acest eveniment vor fi trupa Personal şi Puya.

Anca Baciu

foto: universitateacluj.ro