AUDIO | Concertul Sing with the Stars a avut loc la Casa de Cultură a studenților

Cultură Din oraş

Asociația Studenților Academiei de Muzică “Gheorghe Dima”, în parteneriat cu Consorțiul Organizațiilor Studențesti Cluj și Casa de Cultură a studenților din Cluj – Napoca au organizat un concert dedicat studenților, cu ocazia lunii studentului clujean.  Acesta a avut loc în data de 16 mai, de la ora 19:00 și a durat aproximativ 3 ore, timp în care pe scenă trupa Bigg Dimm A’Band & Soloists și-a bucurat publicul cu orchestra de alama și de coarde și trupa de jazz, iar soliștii au venit în completarea acestora.

– Gabriel Jurca, Anca Deaconu, Bianca Gheorghița / Sursa fotografiei: Gabriel Jurca