Andreea Marin Bănică filmează o emisiune la UBB

UBB

Andreea Marin Bănică îngregistrează o ediție din emisiunea ¨Trezește România¨, la Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării, vineri 25 mai 2012, între orele 14:00-16:00, în Amfiteatrul 101.

Studenții sunt invitați să participe la acest eveniment ca spectatori sau ca autori ai unor povești din jurul lor. Eroii poveștilor nu trebuie să fie prezenți, dar autorii acestora – da. “Naratorii” vor avea poveștile scrise pe maximum o pagină, iar ei vor fi intervievați de Andreea Marin Bănică. Alături de vedetă va fi și echipa Realitatea TV București, iar studenții și participanții vor avea ocazia să vadă ce se înregistrează pe 25 mai și ce va fi difuzat pe 1 iunie 2012.

Mădălina Gorschi

Foto: cotidianul.ro